Polski przewodnik w Tajlandii


Polski przewodnik w Tajlandii

Bangkok, lub Miasto Aniołów – Krung Thep – jak nazywają stolice swojego kraju Tajowie, oczarowuje widokami orientu, ekstremalnie intensywnym ruchem na drogach, nieubłaganym tropikalnym żarem, ciężkimi zanieczyszczeniami, ostrym jedzeniem i energią oraz bogactwem kolorów które mogą zostać odnalezione tylko w najbardziej ekscytującym pośród wszystkich kontynentów, w Azji. Bangkok potrafi być zarówno dezorientujący jak i frustrujący, dla każdego przybywającego po raz pierwszy

W Bangkoku mieszkam od początku 2011 roku. Przez pierwsze dwa lata pracowałem w biurze podróży, układając programy wycieczek. W ternie, oprowadzając klientów po wszystkich najciekawszych zakątkach Tajlandii, działam aż do dzisiejszego dnia. Mieszkając przez lata w Tajlandii oraz kończąc uniwersytet w Bangkoku, miałem okazję poznać język tajski, co znacznie ułatwia kontakty z lokalnymi i sprzyja w negocjacjach najlepszych cen.

Program wycieczek jest ułożony tak, aby uniknąć słynnych Bangkockich korków które potrafią zepsuć dzień, czyli będziemy raczej przemieszczać się rzeką, kanałami, oraz metrem i pociągiem nadziemnym. Podczas zwiedzania lubię improwizować i zmieniać w trakcie, w zależności na to bardziej przychodzi ochota, więc proponowane programy są tylko ogólnym zarysem. 

Oferuję:

Bangkok – Przykładowy program zwiedzania dziennego z przewodnikiem

Bangkok – Przykładowy program zwiedzania nocnego z przewodnikiem

Zwiedzanie Pattaya

Zwiedzanie Kanchanaburi

Zwiedzanie Isaan

Zwiedzanie Ayuthaya

Cena to 160$ za zwiedzanie dzienne lub 120$ za zwiedzanie nocne (w grupach do 4 osób). Dodatkowo dochodzą do tego ewentualne koszty biletów oraz transportu.

Poniewaz prawo w Tajlandii jest bardzo restrykcyjne, polski pilot nie może wchodzić na teren świątyń i czeka na grupę przy wejściu.

Ze względu na logistykę, wycieczki w grupach większych niż 4 osoby organizowane są w formie pakietu w  cenę którego wchodzą wszystkie opłaty, takie jak prywatny transport, wejściówki  i bilety, jedzenie oraz tajski przewodnik z licencją który musi nam towarzyszyć z powodu regulacji prawnych Tajlandii. 

 

Po więcej informacji napisz wiadomość w sekcji kontakt. 

 

Chcesz wiedzieć o nowościach na Azja Po Zmroku? Polub stronę na Facebooku.