Mała reaktywacja na YouTube


5 odpowiedzi na “Mała reaktywacja na YouTube”

 1. Mariusz pisze:

  Czyli to prawda, że Tajowie mają małe penisy? Myślałem, że to typowy mit zaczerpnięty z filmu KAC Vegas ale skoro problem o zwykłych prezerwatywach urasta do rangi problemu filmu Youtube to chyba coś w tym jest?
  A skoro tak to jak zapatrują się na ” średnią europejską 🙂 tajki? Jest ból, problemy, uczieczka?:)
  Czy może tak jak polki w uk na murzynów?

  Co to za landaryna z filmu o wyspie? 🙂 jakaś niska wyszła tutaj ( ile ona ma tych cm? ) Chociaż trzeba przyznać ładną jest!

  • To nie mit. Azjaci mają małe, biali średnie, czarni wielkie. Oczywiście są wyjątki w każdej grupie, ale generalna reguła działa. Z laskami różnie. Niektóre lubią, niekótre boli.

 2. Mariusz pisze:

  Michał,
  Korzystając z sytuacji, że chwilowo ludzie nie zadają tutaj pytań może podrzuce pomysł na ciekawy i powiązany temat:
  ” INSTYTUCJA DRUGIEJ ŻONY”

  Pisałeś gdzieś tutaj na forum że to niemożliwe by skala prostytucji była tak wielka jak ją przedstawiają oranizacje po za rządowe. Wydaje mi się, że autostop tych „raportów” chodziło też i o ten wskaźnik.

  • Dokładna liczba pracowników seks biznesu to 2,8 miliona, czyli 5% populacji kraju. Research zrobiony przez najlepszy uniwersytet w Tajlandii.
   Tymczasem w dzisiejszych czasach nikt nie ma „drugiej żony”, bo każdy może bez problemy mieć kochankę. Czasami Tajowie żartują, że ktoś jest „mia noi” (mniejsza żoną), ale mają wtedy na myśli, że jest to „gik” czyli osobą z którą się ma seks, ale nie jest się w związku.

 3. Mariusz pisze:

  5 % czyli 10 % samych kobiet. To troche za dużo nawet jak dla laika. Nawet 2% całej populacji ( trafiłem i na taki raport kiedyś) wydaje się przesądzone. Sądziłem, że chodzi tutaj o utrzymanki ( sponsoring jak w Polsce) bo w tamtym raporcie stwierdzono, że to ukryty i poważny problem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się na newsletter!