Soi Cowboy (video)


Soi Cowboy to krótka, 150 metrowa uliczka, na której znajduje się około 40 klubów go go. Jest to jedna z 3 głównych dzielnic czerwonych latarnii w Bangkoku (obok Nana Plaza i Patpong). Miejsce jest przeznaczone głównie dla turystów oraz mieszkających w Tajlandii obcokrajowców.

Soi Cowboy znajduje się na ulicy Sukumvith soi 21 i 23, w pobliżu stacji BTS Asoke i MRT Sukumvith. W pobliżu znajduje się również hotel Millenium.

Standardowo na Tajlandię, kluby go go na Soi Cowboy sprzedają drinki w towarzystwie pół gołych, lub całkiem goych Tajek, które próbują tańczyć (wychodzi im to raczej średnio, ale trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć).

Soi Cowboy zawdzięcza swoją nazwę pewnemu Amerykaninowi, T. G „Cowboy” Edwards, emerytowany pilot samolotów, który otworzył pierwszy bar w 1977. Wysoki czarnoskóry Amerykanin, Edwards, dostał xywkę „Cowboy” z powodu kapelusza, który często nosił.

Większość dziewczynek na Soi Cowboy jest dostępna za odpowiednią opłatą. Podobnie jak w Nana Plaza, trzeba zapłacić bar fine, około 500 batów (50 zł). Godzina czasu z klientem powinna kosztować około 2000, 3000 batów (200-300 zł), aczkolwiek wszystko jest do negocjacji. Drinki na Soi Cowboy są raczej drogie, kosztują w okolicach 180-200 batów (18-20 zł) i 50 batów więcej jeśli kupuje się dla jednej z dziewczynek. Kluby zamykają około godziny 2 w nocy, większość dziewczyn idzie wtedy imprezować dalej, zazwyczaj do klubu Climax na soi 11, gdzie można je pobajerować i zabrać do pokoju nawet za darmo.

Chcesz wiedzieć o nowościach na Azja Po Zmroku? Polub stronę na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się na newsletter!