Nana Plaza (video)


Nana Plaza jest jedną z trzech dzielnic czerwonych latarnii w Bangkoku. Kompleks składa się z trzech pięter, na każdym z nich znajdują się kluby go go gdzie można pooglądać mnie lub bardziej (a często i całkiem) rozebrane Tajki. Za odpowiadnią opłatą, każdą z dziewczyn można zaprosić do swojego pokoju, lub wynająć pokój na godzine w samym kompleksie za 300 batów (30 zł). Dziewczynki są bardzo przyjazne i chętnie przysiadają się do klientów. Drinnki kosztują między 100 – 180 batów (10-18 zł). Drink dla dziewczyny jest około 50 batów droższy i w cenie można sobie macać ile się chce.

https://youtu.be/VhyjOCVwco8

Cena za zabranie dziewczynki na pokój zależy od negocjacji. W każdym przypadku trzeba będzie zapłacić tak zwany bar fine, czyli karę za zabranie Tajski z pracy – około 500 batów (50 zł). Za godzinę czasu z klientem diewczynki w Nana Plaza chcą około 2000, 3000 batów (200-300zł), aczkolwiek wszystko zależy od negocjacji i dodam tu dumnie, że nie jedną dziewczynke z Nana Plaza puknąłem za darmo. Też się da 🙂

Nana Plaza znajduje się na Sukumvith soi 4, przy stacji BTS Nana. Każdy kierowca taxówki zna to miejsce (należy upewnić się, aby taxówkarz włąćzył licznik, lub umówić się na cenę z góry, aby uniknąć niemiłych niespodzianek).

Nana Plaza ma kształt kwadratu z jedynym wejściem po zachodniej stronie. Miejsce zostało otwarte w 1970 jako kompleks restauracji. We wczesnych latach 80siątych, pojawiło się kilka klubów go go, które sptopniowo wypychały restauracje. Ostatnie nie-go go bar – Woodstock Pub – został sprzedany w 2005 roku i w jego miejsce pojawił się Rainbow 4 klub. Kompleks posiada w sumie 3 hotele wynajmmujące pokoje na godziny, w wiadomym celu.

Większość barow nie zatrudnia ladyboy’ów, lub jak mówi się po tajsku – kathoey – aczkolwiek jest kilka klubów które specjalizują się właśnie w paniach z pyrtkami. Ich nazwy to Obsession, Vodoo (na parterze), Casanova, Temptations (pierwsze piętro), Carnival i Cascades (ostatnie piętro). Z wyjątkiem Vodoo, które specjalizuje się w „paniach” które są już obcięte poniżej pasa, w innych klubach pod majtkami czeka niespodzianka. Na kathoye trzeba też uważać w klubach takich jak Lillipop, Hollywood Rock, Fantasia, G-Spot i Erotica. Miejsca zatrudniają mieszanke prawdziwych dziewczyn i podrabianych.

Chcesz wiedzieć o nowościach na Azja Po Zmroku? Polub stronę na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się na newsletter!